Areál TJ Olbramice

Obec v roce 2015 realizovala výstavbu zázemí pro uživatele a návštěvníky fotbalového areálu v Olbramicích. Novostavba byla umístěna na pozemcích ve vlastnictví obce Olbramice, ta je i provozovatelem objektu. Výstupem projektu byl dvoupodlažní nepodsklepený objekt půdorysně tvarem obdélníku, který je svou delší částí orientován podélně vedle fotbalového hřiště. Obec Olbramice na tento projekt získala dotaci od Regionální rady regionu soudržnosti Moravskoslezsko, Úřadu Regionální rady.

Budova byla v  roce 2015 zkolaudována a začala sloužit nejen fotbalistům TJ Olbramice (Olbramice mají zastoupení jak v lize mužů, tak i v lize mladších žáků), ale i oddílu běžců, mladým hasičům a samozřejmě i občanům Olbramic.

V roce 2017 jsme za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj realizovali výstavbu dětského hřiště v tomto areálu, čímž došlo ke zlepšení nabízených možností v naší malé obci především pro samotné děti z Olbramic ve věkové kategorii 3-12 let.

V roce 2018 jsme opět za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj realizovali výstavbu workoutového hřiště. Předpokládáme, že  dojde ke zlepšení nabízených možností v naší malé obci především pro starší mládež z Olbramic ve věkové kategorii 10 – 26 let.

Pronájmy klubovny TJ Olbramice od 1. 1. 2024

Správkyně klubovny: Janka Hošová, tel. 736 423 880

PROVOZNÍ ŘÁD KLUBOVNY TJ OLBRAMICE V PŘÍPADECH JEJÍHO PRONÁJMU

Ceník za pronájem klubovny TJ od 1. 1. 2024