Titulní strana » Občan » O Olbramicích » Sportovní a kulturní zařízení » Centrum volného času

Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Windows 10 Home Key Office Professional Plus 2016 Key Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key

Centrum volného času

Záměrem celého projektu bylo rekonstruovat školní hřiště, které se nachází na frekventovaném místě podél cyklistické stezky v obci,
a tím vytvořit příjemné prostředí k odpočinku, zlepšit vzhled tohoto sportovního areálu, rozšířit možnost pro volnočasové aktivity a rovněž to byla cesta, jak využít hřiště pro mládež, ale také pro ostatní občany.

Celý areál byl rekonstruován tak, že vznikla nová asfaltová hrací plocha pro různé míčové hry, rovněž tento prostor může být využit jako taneční parket nebo pro další sportovní a společenské akce. Cyklisté mohou využít k odpočinku lavičky a občerstvit se v místním pohostinství „Pod kaštany“, které se nachází přímo naproti areálu.

Rodiče přišli s nápadem postavit dřevěné houpačky a průlezky, protože ty původní železné byly při rekonstrukci odstraněny. Dřevěné herní prvky jsme postupně pomocí dotace z Ministerstva pro místní rozvoj instalovali. Věříme, že jsme dětem malým i velkým udělali radost.
Teď záleží jen a jen na nich, jak dlouho si radost udrží tím, že tyto průlezky si rychle nezničí.

.Přejít do části:Olbramice na Facebooku

[ Česky ] [ English ] [ Deutsch ]